Blog Akce

Podali jsme přihlášku na akci vyhlašovanou Krajem Vysočina kdy v termínu 15.4.2023 od 9:00 vyčistíme okolí komunikace z Radešína do Bobrůvky na hranici katastru. Bližší informace úpřesníme dodatečně, sběrači obdrží reflexní vesty a plastové pytle na odpad. Součástí akce bude i malé pohoštění. Další detaily níže :

Blíží se velikonoce a s nimi termín tradiční velikonoční procházky. Tentokrát jsme naplánovali trasu na Bobrovskou Kalvárii a návrat přes Podolí. Vyrazíme v neděli 9.dubna v 13:00 od hotelu po návratu bude připraveno drobné občerstvení, podle počasí tradičně u ohně za hotelem nebo na Sýpkách. Srdečně zvou zástupci obce a hotelu.

Poprvé ve spolupráci s obcí si vás dovolujeme pozvat na polední rozloučení s rokem 2022. Tradice, kterou udržuje Balónový hotel pro ty, kteří do půlnoci nevydrží a nebo ty kteří slaví mimo, je poslední příležitostí se letos vidět se sousedy a připít si na zdraví. Bude připraveno něco teplého a také sladkého a když budete chtít tak přineste něco...

Intenzivně připravujeme led na bruslení klasicky na tenisovém kurtu. Akci organizuje Radek Chocholáč a pomáhá kdo může. Děkujeme, provoz vyhlásíme rozhlasem již brzy.

Mikuláš

05.12.2022

Děkujeme aktérům za krásný průběh Mikuláše.

Dovolujeme si vás pozvat na rozsvěcení vánočního stromku naší obce, které proběhne u kaple dne x.x. v 18:00. Mimo pásmo písní připravené našemi dětmi se vás budeme snažit zahřát malým občerstvením v prostorách obecního úřadu. Tradicí rozsvěcení stromku u kaple se snažíme zajistit lepší komfort pro příchozí a tak se na vás všechny budeme se těšit....

Kino

16.07.2022

Radešínské letní kino od 19.00 - Prvok, Šampón, Tečka a Karel