Blog Akce

Jak již bývá zvykem, společenské vyhodnocení akce bude probíhat i po rozdání cen. Přijďte se osvěžit případně ochutnat jídlo vrcholových sportovců a nebo jen poklábosit. Zvou pořadatelé a obec.

Radenice

05.07.2023

Zveřejňujeme pozvánku tradiční dřevorubecké akce

Pískoviště

27.06.2023

Dnešním dnem je předáno do ostrého provozu pískoviště na dětské hrišti, prosíme všechny aby zde udržovali pořádek. Součástí areálu je odpadkový koš. Děkujeme současně všem sponzorům Betonárka Fendrych, Stolařství Melichar Ostrov, Balónový hotel a všem dobrovolníkům včetně hasičů.

Vernisáž

24.06.2023

Zveme Vás na vernisíž Lenky Stloukalové za podpory rodiny Kubíčků, která se uskuteční 24.června 2023 na Balónovém zámku v Radešíně v 15:00. Výstava je přístupna až do konce prázdnin viz. program.

Poděkování všem pomocníkům, kterým byl odměnou pouze dětský úsměv více než 70 dětí, hasičům z Bobrové, mladým hasičům z Radešínské svratky a všem sponzorům. Přidáváme obrázky do galerie.

Charita

26.05.2023

Oblastní charita Žďár nad Sázavou slaví třicáté narozeniny. V programu oslav v pátek 26. května jsou v areálu Zámku Žďár nad Sázavou od 15 hodin koncerty, na kterých vystoupí dechová hudba Zelenohorští muzikanti, bluesová pohoda Lucky B, funk folková formace Heblo z Ostravy, pražský disco-Balkán band Circus Brothers a zpěvák Michal Hr...